W dziecięcym świecie

W dziecięcym świecie

Aranżacja wnętrza pokoju dziecięcego jest niezwykłym wydarzeniem. Wielu z nas zastanawia się nad tym, jak stworzyć miejsce optymalne dla rozwoju malucha. Wnętrze pokoju dziecka powinno być przyjazne i pełne słońca. Jasne, optymistyczne odcienie uspokajają i dają poczucie stabilności, uwalniając od negatywnych emocji. Nie bójmy się jednak intensywnych odcieni, które wywołują pozytywne reakcje i dodają energii … Continue reading »

Wzory i desenie

Wzory i desenie

Każda kreacja musi mieć w sobie coś niezwykłego. Dlaczego inaczej miałoby być z wnętrzami? Atrakcyjne zdobienia  mogą stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. Jeśli lubisz mocne akcenty, wyraziste wzory i chętnie podejmujesz wyzwania, wzory i desenie będą dla Ciebie wyjściem idealnym. Produkty dekoracyjne pozwolą Ci wykreować bajeczne wzory. Spróbuj je sobie wyobrazić, a następnie pokryj nimi całe powierzchnie … Continue reading »

Cienie i blaski

Cienie i blaski

Sceneria wnętrza zmienia się w naturalny sposób pod wpływem padającego światła. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń ujawnia i oświetla nowe szczegóły, w zależności od pory dnia i sposobu ustawienia elementów aranżacji. Różnorodność to klucz do sukcesu w projektowaniu. Umiejętne uzyskanie kontrastów na powierzchniach o rożnych strukturach daje niezwykły efekt lśnienia i trójwymiarowej głębi. Dzięki farbom i laserunkom … Continue reading »

Zaczerpnięte z natury

Zaczerpnięte z natury

Aranżacja wnętrza w stylu ekologicznym jest dla osób, które cenią przytulne wnętrze inspirowane naturą. Jeśli dobierzemy przyjemną kompozycję ziemskich kolorów sprawimy, że mieszkanie będzie harmonijne i spójne. Tym samym w salonie zapanuje atmosfera spokoju i relaksu. Biały kolor to często istotny element takiego wnętrza. Ma same zalety – optycznie powiększa przestrzeń, nie rozprasza uwagi oraz … Continue reading »

Pasiaste ściany

Pasiaste ściany

Zastanawiasz się nad odświeżoną aranżacją swojego mieszkania? Może urządzić wnętrze w ciekawy deseń? Prążkowane inspiracje zmieniają „grzeczne” wnętrze w krainę stylu i nonszalancji. Prosty, ale potraktowany przewrotnie wzór może podkreślić dwuplanowość pomieszczenia,  wprowadzić do wnętrza element zabawy. Poddany własnej interpretacji wzór sprawia, że odchodzimy od utartych schematów. Paski pozwalają stworzyć własny, oryginalny styl. Uniwersalne i … Continue reading »

Wyważona harmonia

Wyważona harmonia

Czas spędzony w otoczeniu pastelowych odcieni pozwala na odprężenie, wyciszenie emocji i nabranie dystansu do codziennych spraw. Spokojne i zrównoważone tonacje łagodzą stres i tworzą wokół Ciebie przestrzeń relaksu. Zestawienia kolorystyczne, których podstawę stanowią przymglone zielenie i błękity, powstały z potrzeby ukojenia. Pastele są bezpieczniejsze w łączeniach, a swobodne zestawienie nawet kilku odcieni nie tworzy … Continue reading »

Zaakcentowane pięknem

Zaakcentowane pięknem

Tworzenie wyjątkowego wnętrza jest jak tworzenie wymarzonego zapachu zapachu. Liczy się to, by nasycić je wzajemnie uzupełniającymi się, pięknymi nutami. Bazą takiej kompozycji jest oczywiście dobór odpowiednich kolorów ścian, które pozostawiają w pamięci trwałe wrażenie. Monochromatyczny wystrój potrafi zachwycić, wymaga jednak odwagi. Jeśli zdecydujemy się na taką aranżację – możemy osiągnąć wnętrze eleganckie, klasyczne a … Continue reading »

Odważne akcenty

Odważne akcenty

Zmysłowe, ekstrawaganckie połączenia zarezerwowane są tylko dla odważnych. Masz potrzebę wyróżnienia swojego wnętrza i dostarczenia sobie wciąż nowych wrażeń? Mocne akcenty, intensywne czerwienie, róże i czernie dodają odwagi, pobudzając do działań twórczych. Taką przestrzenią nie sposób się znudzić, bo wciąż zaskakuje nowym wzorem, kolorem, detalem. Czymś, czego nie było widać na pierwszy rzut oka. To … Continue reading »