W dziecięcym świecie

W dziecięcym świecie W dziecięcym świecie W dziecięcym świecie W dziecięcym świecie W dziecięcym świecie W dziecięcym świecie W dziecięcym świecie
Pokój dziecięcy

Aranżacja wnętrza pokoju dziecięcego jest niezwykłym wydarzeniem. Wielu z nas zastanawia się nad tym, jak stworzyć miejsce optymalne dla rozwoju malucha. Wnętrze pokoju dziecka powinno być przyjazne i pełne słońca. Jasne, optymistyczne odcienie uspokajają i dają poczucie stabilności, uwalniając od negatywnych emocji. Nie bójmy się jednak intensywnych odcieni, które wywołują pozytywne reakcje i dodają energii do zabawy.

Ściana to miejsce z wielkim potencjałem. Kolorowe figury, postacie, napisy, rośliny i zwierzęta łatwo namalujesz korzystając z szablonów malarskich. Zaś problem niekontrolowanego rysowania po ścianach rozwiąże  farba typu blackboard paint, po której można rysować kredą i wielokrotnie ją ścierać. Przeznacz jedną ścianę na tablicę i osobistą galerię z pracami Twojego dziecka. To da mu swobodę i stworzy radosny dekor we wnętrzu.

Pokój Twojego dziecka powinien być kolorowy i bezpieczny jednocześnie. Dzięki ekologicznej recepturze i rekomendacji Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, farby Tikkurila Optiva dają pewność, że dbasz także o zdrowie najbliższych.

convert this post to pdf.

Our arrangements

Inspirations

All
Hall
Kuchnia i łazienka
Pokój dziecięcy
Salon
Sypialnia