JESTEŚMY JUŻ NA POLSKIM RYNKU PONAD 15 LAT!

ERRA – WSPÓLNIE ZMIENIAMY OTACZAJĄCĄ NAS PRZESTRZEŃ

O NAS

Firma ERRA ma swoje korzenie w początkach lat 90-tych. W 2008 roku została zarejestrowana jako ERRA S.C. Nasze autoryzowane Salony posiadają w swojej ofercie oryginalne farby, lakiery i impregnaty do drewna oraz szereg innych materiałów malarskich.

Oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni sprzedajemy tylko najlepsze produkty renomowanych firm takich jak TIKKURILA, BENJAMIN MOORE, BECKERS, jak również polskich marek JEDYNKA czy POLIFARB DĘBICA. Najlepsze wyniki osiągamy dzięki długoletniej współpracy z wybranymi, stałymi markami, co przekłada się bezpośrednio na najlepszą ofertę dla naszych Klientów.

Działając od wielu lat wypracowaliśmy stałe kontakty i zdobyliśmy zaufanie wśród klientów – zarówno indywidualnych jak i profesjonalistów. Każdy z nich pozwalał nam rozwijać nasz potencjał i kompetencje. Nasze doświadczenie i osiągane wyniki sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

MISJA

O farbach wiemy wszystko i nie boimy się wyzwań. Podstawą naszego sukcesu są zaangażowani pracownicy i fachowa obsługa. Działamy w sposób przyjazny dla otoczenia i tworzymy nowe możliwości biznesowe. Jesteśmy odpowiedzialnymi obywatelami naszych społeczności. Od wielu lat ściśle współpracujemy ze środowiskiem akademickim, podnosimy kwalifikacje i szkolimy przyszłych projektantów.

15lat_erra

Warszawa ul. Plac Mirowski 10

SALON FARB „PLAC MIROWSKI”

Warszawa ul. G. Morcinka 5 lok. 32

SALON FARB „BEMOWO”

convert this post to pdf.