Tikkurila Dream White. Idealna biel w nowej farbie.

Tikkurila wprowadziła nową, innowacyjną, wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White.

 

Idealna biel dzięki nowej farbie Tikkurila Dream White.

 

Firma Tikkurila wprowadziła nową, innowacyjną, wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White. Została ona stworzona w oparciu o najnowocześniejszą technologię „SPECIAL WHITE TILES”, dzięki tej właściwości zapewnia nieskazitelne wykończenie i niezmienną w czasie biel, odporną na działanie promieni UV. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemności: 3l i 10l.

 

O technologii SPECIAL WHITE TILES.

Tikkurila Dream White jest farbą lateksową o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, co sprawia, że jest łatwa w aplikacji. Wyróżnia ją bardzo dobra siła krycia. Ściany i sufity zyskują jednolite matowe wykończenie, a kolor niezmiennie utrzymuje się w czasie, nie żółknąc, ani nie szarzejąc. Produkt zawdzięcza te właściwości technologii „SPECIAL WHITE TILES”.

SPECIAL WHITE TILES jest to układ unikatowych białych, płaskich płytek, mających nieregularny kształt, o różnych, ściśle dobranych wielkościach, co pozwala na harmonijne oraz warstwowe ułożenie. W efekcie tworzy się zwarta, mocna i jednolita powłoka o wysokiej trwałości.

 

W nowej technologii SPECIAL WHITE TILES
Tikkurila wprowadziła nową, innowacyjną, wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White.

 

Z powierzchni, pokrytych farbą Tikkurila Dream White bez problemu można usuwać plamy i zabrudzenia – ma ona większą odporność na zmywanie i szorowanie na mokro. Przeznaczona do użytku nie tylko w mieszkaniu, ale też w pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej, budynkach szkolno-wychowawczych, obiektach medycznych, takich jak laboratoria czy szpitale, a także w zakładach usługowych oraz produkcyjnych. Farba Tikkurila Dream White jest też przyjazna dla zdrowia i środowiska. Nie ma w swoim składzie szkodliwych LZO (lotnych związków organicznych).
Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (PTA).

 

Farby lateksowe są bardzo odporne i trwałe. Zalecane są do pomieszczeń, w których ściany brudzą się bardziej niż w innych pomieszczeniach lub są narażone na działanie wilgoci. Sprawdzą się w łazience, kuchni, a nawet domowej pralni czy suszarni. Są bardziej odporne na zmywanie niż akrylowe. Pomalowane nimi powierzchnie można nawet szorować.

 

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

convert this post to pdf.