TIKKURILA Optiva w Making Of 20m2

TIKKURILA Optiva w Making Of 20m2, malowanie kawalerki Łukasz Jakóbiak & Dorota Szelągowska.

Kolejna wizyta gości. 

Znany większości Państwu Łukasz Jakóbiak, twórca i prowadzący talk-show kanału YouTube „20 m² Łukasza” jest 30-letnim absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW.

W sobotę 29 sierpnia w drzwiach naszego salonu INSPIRO na placu Mirowskim, pojawia się ponownie: Pani Dorota Szelągowska (chyba należałoby przyznać rabat dla stałego klienta) wraz z Łukaszem Jakóbiakiem twórcą i prowadzącym talk-show kanału YouTube „20 m² Łukasza”. Dzięki gościnności naszych progów, Pani Dorota jak zwykle w sposób fachowy i z ogromnym wdziękiem, opowiedziała o zaletach produktów, wpływu światła różnej barwy na zmianą postrzegania kolorów. Wyjawiła zalety i magię produktów marki TIKKURILA (jak na ambasadorkę przystało), o czym w krótkim czasie przekonał się i Łukasz. Tym razem prócz standardowych produktów jak: farba na sufit (tu znakomity wybór) padł na farbę: TIKKURILA ANTI-REFLEX WHITE [2] ANTYREFLEKSYJNA FARBA DO SUFITÓW. Oraz Nowość: TIKKURILA MAGNETIC, która zamienia pomalowane przy jej pomocy ściany na „drzwi lodówki” i staje się MAGNETYCZNA! Komplet uzupełniła farba TIKKURILA OPTIVA CERAMIC SUPER MATT [3] (FARBA CERAMICZNA głęboki mat), którą można barwić na pond 13000 kolorów (farby z mieszalnika), a którą Łukasz zmalował lub zamaskował ten cudowny wynalazek: TIKKURILA MAGNETIC (Grafitowa farba magnetyczna), tak, aby  odnajdywać wzrokiem swój ulubiony kolor. Wydaje się, iż pierwszą myślą Łukasza było: koniec z wierceniem i gwoździami. Chociaż wiemy że lubi majsterkować i „technika” nie jest mu obca. Dla Doroty nasze progi zawsze pozostają otwarte. W naszym sklepie może śmiało rozpocząć: 200 m² albo nawet “20000 m² każdego”.

 

Na zdjęciu Łukasz Jakóbiak i Dorota Szelągowska źródło: +YouTube

Wyjaśnię: TIKKURILA OPTIVA CERAMIC SUPER MATT [3] przy jasnych kolorach to farba, która jest bardzo odporna na zmywanie – wszystkie drobne zabrudzenia znikają po przetarciu je szmatką również na „sucho”. Ciemne kolory też są „plamoodporne”.

Z niecierpliwością oczekujmy na kolejne spotkania. Także i z Państwa strony.

U góry naszej strony jest link do sklepu internetowego, gdzie bez trudności znajdą Państwo oprócz wymienionych produktów: ocean możliwości. Powodzenia.

convert this post to pdf.