Wykorzystanie farb tablicowych i magnetycznych marki Tikkurila. Szkolenie produktowe.

Tikkurila szkolenia otwarte dla architektów i wykonawców.

Tikkurila_logo_erra

Już 26 ‎LUTEGO ‎2016 (piątek) godzina 10:00 zapraszamy na kolejny, co miesięczny cykl  szkoleń otwartych dla architektów i wykonawców.

Erra S.C. wraz Tikkurila Polska organizuje stale cykle szkoleń, których celem jest dostarczenie wiedzy o produktach Tikkurila, aranżacje wnętrz i praktyczne ich zastosowanie.
Tym razem podczas szkolenia skupiamy się przede wszystkim na rozwijaniu oraz doskonaleniu umiejętności praktycznych.

Wykorzystanie farb tablicowych i magnetycznych marki Tikkurila w dekoracji ścian. Szkolenie produktowe.

erra-INSPIRUJEMY-farby-tikkurila

Szkolenie
Program naszego spotkania:

Co zaoferujemy?

Szkolenie potrwa około 2 godziny, podczas których, będzie można uzyskać zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu materiałów dekoracyjnych marki Tikkurila.

Głównym celem naszego spotkania będzie: wykorzystanie farb magnetycznych oraz farb tablicowych w dekoracji ścian. Z doświadczenie wiemy; iż spektrum wiadomości przekazywanych przez osoby prowadzące spotkania, jest zawsze znacznie szerszy, niż zakładamy w temacie głównym.

Szkolenie jest bezpłatne wymagana jest tylko rejestracja e-mail na adres: plac@erra-farby.pl w temacie: „szkolenie LUTY”.

Kto prowadzi nasze szkolenia?

Szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów Tikkurila Polska, posiadających ogromne doświadczenie praktyczne oraz najnowszą wiedzę dotyczącą materiałów dekoracyjnych marki Tikkurila.

Miejsca szkoleń.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, w salonie farb: „Plac Mirowski” firmy  Erra S.C.

Salon Farby Warszawa Centrum

Adres: ul. Plac Mirowski 10, 00-138 Warszawa,

telefon: 22 6201348, telefon: 22 6203427

e-mail: plac@erra-farby.pl.
Serdecznie zapraszamy do dalszego doskonalenia z nami umiejętności oraz pogłębiania wiedzy na temat ochrony i dekoracji różnorodnych powierzchni przeznaczonych do malowania i materiałów dekoracyjnych Tikkurila.

Poznaj doskonałą lokalizację i interesujące miejsce jakim jest nasz salon. Dowiedz się jak wykorzystać dostępne na miejscu próbniki i próbki kolorów.

Zarejestruj się! Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie Zapraszamy.

convert this post to pdf.